Wyślij swoje zgłoszenie
Bieg główny - kategoria Open (3700m)
L.p. | Imię i nazwisko | Rok urodzenia | Miejscowość |
1 | Patryk Antczak | 1989 | Poznań |
2 | Krzysztof Mączkowski | 1970 | Poznań |
3 | Iwona Rybarczyk | 1975 | Pobiedziska |
4 | Agnieszka Gawrońska | 1976 | Poznań |
5 | Marek Duszczak | 1986 | Poznań |
6 | Sebastian Błoch | 1988 | Poznań |
7 | Beata Lisiecka | 1986 | Poznań |
8 | Joanna Jackowska | 2004 | Poznań |
9 | Bartosz Ostrowski | 1986 | Poznań |
10 | Anna Wiza | 1982 | Swarzędz |
11 | Michał Bochliński | 1980 | Poznań |
12 | Bartosz Ostrowski | 1986 | Poznań |
Bieg dla Przedszkolaków (200m)
L.p. | Imię i nazwisko | Rok urodzenia | Miejscowość |
1 | Amelia Adamczuk | 2017 | Poznań |
2 | Wanda Derdas | 2017 | Poznań |
3 | Lilianna Fasiecka | 2017 | Poznań |
4 | Nina Słaboszewska | 2018 | Poznań |
5 | Mira Sakalova | 2020 | Poznań |
6 | Tymoteusz Błoch | 2020 | Poznań |
7 | Amelia Jencz | 2020 | Poznań |
8 | Kuba Jencz | 2019 | Poznań |
9 | Gabriela Mikołajczak | 2019 | Poznań |
10 | Piotr Kamiński | 2017 | Poznań |
11 | Maja Malis | 2017 | Poznań |
12 | Oliwia Wiśniewska | 2018 | Poznań |
13 | Nina Słaboszewska | 2018 | Poznań |
14 | Henryk Pawlak | 2018 | Poznań |
Dzieci klas 1-4 (400m)
L.p. | Imię i nazwisko | Rok urodzenia | Miejscowość |
1 | Ignacy Jakubaszko | 2017 | Czapury |
2 | Brygida Derdas | 2015 | Poznań |
3 | Emilka Przybylska | 2013 | Swarzędz |
4 | Maria Mikołajczak | 2015 | Poznań |
5 | Emilka Przybylska | 2013 | Swarzędz |
6 | Barbara Fasiecka | 2015 | Poznań |
7 | Sebastian Słaboszewski | 2016 | Poznań |
8 | Liliana Nowak | 2015 | Poznań |
9 | Yaraslau Sakalou | 2014 | Poznań |
10 | Wiktoria Wiśniewska | 2013 | Poznań |
11 | Maximilian Retkowski | 2015 | Poznań |
12 | Jakub Ostrowski | 2015 | Poznań |
13 | Liliana Miś | 2014 | Poznań |
14 | Alex Zieniuk | 2013 | Poznań |
15 | Nela Zieniuk | 2016 | Poznań |
16 | Mateusz Słaboszewski | 2014 | Poznań |
17 | Antoni Szymczak | 2016 | Poznań |
Dzieci klas 5-8 (1000m)
L.p. | Imię i nazwisko | Rok urodzenia | Miejscowość |
1 | Julia Wyszomirska | 2011 | Poznań |
2 | Nadia Skrzypczak | 2012 | Poznań |
3 | Kaspian Skrzypczak | 2009 | Poznań |
4 | Anastazja Przybylska | 2011 | Swarzędz |
5 | Nicole Gatny | 2011 | Poznań |
6 | Maksymilian Gatny | 2010 | Poznań |
7 | Manerkina Aliaksanadra | 2011 | Poznań |
8 | Antonina Fasiecka | 2012 | Poznań |
9 | Mateusz Słaboszewski | 2012 | Poznań |
10 | Wojciech Gawroński | 2010 | Poznań |
11 | Matylda Kępska | 2011 | Poznań |
12 | Amelia Retkowska | 2011 | Poznań |
13 | Adam Smuga | 2012 | Środa Wlkp. |
14 | Lena Słaboszewska | 2012 | Poznań |